Diskutim:Dhimbja e dashurisë

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Dhimbja e dashurisë. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

O lol, ton naten e lum thuhet jo gjithë natën e gjatë mër gram, kur t'ja fut futja me tonelata. hahahah. Nuk din mi shprehë ndjenat. Marre, marre. hahahah --Kurreshtja 16 Dhjetor 2009 23:38 (CET)

Start a discussion about Dhimbja e dashurisë

Nis një diskutim