Diskutim:Dinastia Ming

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Dinastia Ming. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Interwikis[Redakto nëpërmjet kodit]

Please, check interwikis of this article! User:Infovarius recently changes interwikis from en:Ming dynasty to en:House of Zhu. If they are incorrect, please change it in Wikidata. --Treisijs (diskutimet) 15 nëntor 2016 13:12 (CET)

@Treisijs, thanks, it was incorrect, and I just fixed that.--Liridon (diskutimet) 15 nëntor 2016 19:04 (CET)