Diskutim:Donald Rumsfeld

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Donald Rumsfeld. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Për shtetasit e ShBA-së ndoshta kuptohet vetvetiu por jo edhe nga ne. Ai është shtetas i ShBA-së dhe familja e tij vije nga Gjermania? apo oshtë najkush i sigur që ai ka pejardhje gjermane. Është imëtësi por nëse mujim me rrespektu ish konë mirë. Qysh e përdorim kur jena tu fol shqip: Rumsfendi apo Ramsfeldi --Hipi Zhdripi 2006 Shkurt 28 02:52 (UTC)