Diskutim:Dyert e Mëdha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Ca nga ket a nuk jane gje tjeter vetem se gajkpiresit e epopullit shqiptar dhe sa kane bashkepunuara vteme me osmanet per inetersa te tyre