Jump to content

Diskutim:Edi Shukriu

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Edi Shukriu. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Jam student i fakullteti filozofik departamenti i historise. kisha dasht me mu pergjegj profesoresha edi shukriu pse gjithe vitit qe studentat mbajn mesim ne degen e historis 99% te ankesave bohen te ti kurse 1% te ankesave shkojn te profesorat tjer. kjo vlen per departamentin e historise .

ju pershendes.

Probleme me arkivimin e lidhjeve në artikull[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje! Gjatë procesit të arkivimit, arkivi ktheu një përgjigje me mesazhe gabimesh për një ose më shumë faqe që unë paraqita për arkivim. Më poshtë, kam përfshirë lidhjet që u kthyen me një gabim dhe mesazhin e gabimit në vijim.

Ky do të jetë njoftimi i vetëm mbi këto lidhje dhe nuk do të bëhen përpjekje të mëtejshme për të arkivuar lidhjet.

Gjithë të mirat.—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 28 tetor 2019 19:15 (CET)[përgjigjuni]