Diskutim:Edvard Kardel

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Edvard Kardel. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Rren e niva, rrenë pi kallxojë[Redakto nëpërmjet kodit]

Kur i ka pa Kardeli prej Grandit, plisat në pazar tu ble, i ka vetë përcjellsit e vetë: Me shka blejin qita njerzi?

Kush osht i zoti me hypë naj dhomë neltë në Grand edhe mi provu a munet niri mi pa prej atyjit Pazarin e Prishtniës, ja kallxoj shka ka thonë rrena ma ta nejë.--Kurreshtja 30 Shtator 2009 22:21 (CEST)