Diskutim:Elektroni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Elektroni. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

kimia eshte shkence shume e lashte.Ajo eshte zhvilluar bashke me njeriun,e sidomos me zbulimin e zjarrit.Fjala kimi per here te pare eshte perdorur tek egjiptianet e lashte.Ky emer rrjedh nga fjala HEM siq eshte quajtur EGJIPTI I VJETER.--46.99.28.37 15 shtator 2013 16:04 (CEST)--46.99.28.37 15 shtator 2013 16:04 (CEST)KimiaTekst i trashë