Jump to content

Diskutim:Elizabeth Gutierrez

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Elizabeth Gutierrez. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Gutierrez ka lindur ne shtetet e bashkuara të amerikës nga prindër meksikan.Ajo është më e reja nga gjashtë motra dhe një vëlla,ajo është shpërngulur në Jalisko,Meksiko kur ishte 5 vjeqe të studionte.Ajo u kthye prap ne shtetet e bashkuara të amerikës kur u bë 10 vjeq.