Diskutim:Era (klub i mundjes)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Era (klub i mundjes). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Për garuesin më të sukseshëm, Fatosin[Redakto nëpërmjet kodit]

Fatos më vije keq por kjo është një fletë që mundohet të përmbledh artikuj enciklopedikë dhe dëshira jote pët të afirmuar kubin tënd më të dashur nuk bënë të kaloj kufinjët e tolerancës, për ndryshe do të humbim na kuptimin e rregullave tona (ndoshta na nuk bëjmë gara si mundësit por edhe na kemi disa rregulla). Nëse ke të dhëna dhe dëshiron që ato të i prezenton shkruaj në fleten time të diskutimit. Mua në të vërtet më intereson të dijë për rregullat e lojës, për traditën e saj ndër shqiptarët e gjëra të tilla. Për klubin ERA mendoj se tani kemi të dhëna të mjaftushme. --Hipi Zhdripi 2005 Shtator 24 10:30 (UTC)

Për Dan|Hipi Zhdripi[Redakto nëpërmjet kodit]

Kerkoj Falje nese e kam tepruar sepse gjdo gjë ka rregullat e veta Ju Faleminderit Pik së Pari që Keni formuar një faqe të till ku shum e shum dashamir te këti sporti (Mundjes)mund te informohen rreth Klubeve të Mundjes së Kosoves.


Dan|Hipi Zhdripi- Unë më së tepermi kisha me i shpalos disa gjera që të cilat nuk jan të verteta rreth të arriturave të Mundsve Kosovar dhe verteta te del në shesh si per shembull tek ata që quajn veten Kampion Bote qe ska qen Kampion Bote po kan qen ne Range më të ulta se vendet (I) mos te publikohen se jan Kampion Botes sepse Kosova dhe Shqiperia ka vetem një Kampion Bote e ai eshte Sadik Ferati http://web.ukonline.co.uk/alb.sport/PRIZRENI/sadik_ferati.html Sepse Kampion Bote Nuk eshte as Shaban Sejdiu, as Mustaf Syla , por as Shaban Terrstena , Terrstena është vetë Kampion Olimpik ndresa kampion bote ska arritur asnjher të bëhet

Më Fal Dhe kerkoj ndjes nëse e kam tepruarPO BESA shume e ke tepruare ne franc ka qene MUSTAF SYLA kampion bote kurse sadik ferati me plot respekt per te ka filluare te ushtroj mundje eju nuk po edishit shume mire sportin e mundjes pershendetje nga b.m

Shume informata, shume keq te organizuara[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje,

Une sapo i bera nje redaktim te pergjysmuar ketij artikulli. Shpresoj qe nuk ju kam dekurajuar qe te kontriboni ne te ardhmen. Por, shume informata ishin ose te pasakta, ose shkaktonin konfuzion. Si p.sh. Shefkiun se pari e paraqet si njeri nder themeluesit (pse nuk permenden themeluesit e tjere) dhe kryetar ndersa me poshte ne artikull ai del qe eshte nenkryeter. Pastaj, nje femer del qe eshte kampione ne kategori te meshkujve -- ose eshte gabim ose duhet nje informate me e gjere ne kete teme -- pastaj jane disa informata te lena gjysme rreth antarsise ne federate dhe terheqjes se mevonshme.

Pra, nese autori i ketij teksti mund t'i sqaroj keto une kisha ndihmuar qe artikulli te shkruhet me mire dhe me paster dhe te kuptohet nga lexuesi.

Se fundi, nen "Lidhjet e jashtme", dy lidhjet e para jane te parendesishme. Prandaj, mendoj, qe duhet hjekur. VisitPrishtina 15 Tetor 2006 18:16 (UTC) kush jeti more burr po a ke ushtru ti mundje po kur ka qene MUSTAF SYLA kampion bote sadik ferati ka luajture me gogla eju qenkeni te pa imformuare mire ose fanatik i pa drejte pershendetje nga ISHE MUNDSI B.m

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Era (klub i mundjes). Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 15 shtator 2019 07:09 (CEST)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Era (klub i mundjes). Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Gjithashtu aty mund të gjeni informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 1 tetor 2019 09:45 (CEST)