Diskutim:Eritroblasti

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Eritroblasti. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Retikulocitoz nuk ka !!!!!! ose eshte ndonje lloj semundje ose nuk e dij, me ate qe po lexoj se eshte qeliza e pare gjate gjate formimit te eritrocitit, quhet retikulocit, dhe eksiston nje artikull por retikulocitoz hmmm per kete jam ne dilem!!!!-Driton2007 27 Prill 2007 01:59 (UTC).

Nuk e di po konrollojë Retikulociti Retikulocitoza --Hipi Zhdripi 27 Prill 2007 02:05 (UTC)


Mujim me gris, por edhe pse nuk po marr vesh (përkundër asaj që mësovo shumë sa që kryet ja nisi me më dhimtë) ka Retikulocitoza dhe Retikulociti, po më duket si p.sh.: shqiptari me shqiptarin por nuk jamë i sigurt.--Hipi Zhdripi 27 Prill 2007 02:10 (UTC)


ahahahah ske faj, por ato qe ke shkruar ti apo ju, jane shkallet se si formohet nje eritrocit, nje leukocit dhe nje trombocit. megjithse mungojne dhe disa te tjera, por sprish pune me kohe rregullohet e behet shkelqyshem, keto mundesh me i pa vetem ne mikroskop dhe eshte sen shume interesant me i pa. -Driton2007 27 Prill 2007 02:21 (UTC). jo faqen mos e gris, se me duhet me kqyr se mdoket vetem emri eshte dicka i rrotulluar se permbajtja eshte mire, mkujtohet qe kom msu per kete, por per titullin mendoj se duhet te jet dicka tjeter.


eritroblast duhet te jete. -Driton2007 27 Prill 2007 02:38 (UTC).

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Eritroblasti. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 14 shtator 2019 22:08 (CEST)[përgjigjuni]