Diskutim:Feja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Feja. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Ku janë lidhjett që kam shkru këtu janë

HTML dhe Wiki - wiki[Redakto nëpërmjet kodit]

Nuk ka nevojë për & ccedil; e shenja të tilla. Gjuha elektrnike që përdoret këtu është e ngjajshme me HTML, por më e thjeshtuar. Nëse ka ndnjë problem me prezentimin e këtyre shkronjave, atëherë duhet të informohemi nga Wikipediant tjerë si të veprojmë.--Hipi Zhdripi 2005 Qershor 8 03:32 (UTC)

Bektashi[Redakto nëpërmjet kodit]

Edhe nëse për besimtarët tjerë ajo shihet si devijim i islamit, Bektashizmi hynë në Islam. Këtu nuk është fjala e dëshirës. Edhe "evangjelistët" sipas disa krishterve janë një lloj devijimi "protestat" por edhe ata janë në kuadër të krishtimit.--Hipi Zhdripi 8 Tetor 2006 02:12 (UTC)

Cfare mendoni per Fene ?[Redakto nëpërmjet kodit]

kush e krijoi fene ? pse njerizit e perziejne fene me zotin ?

Psikologjia e njeriut[Redakto nëpërmjet kodit]

mfalni dua ta hap nje teem perr Psikologjin e njeriit

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Feja. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Gjithashtu aty mund të gjeni informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 8 tetor 2019 15:15 (CEST)[reply]