Diskutim:Festivali Evropian i Këngës për Fëmijë 2009

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Festivali Evropian i Këngës për Fëmijë 2009. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Më vjen shum keq por ky artikull është shumë larg për të qenë perfekt, për shkak se ka gabime drejtshkrimore ai është një artikull mesatar që duhet të përmirësohet ndjeshëm. Unë nuk kam shum kohë që të merrem me këtë artikull prandaj edhe nuk do të jap vërejtje kokrete--Armend 28 Shkurt 2010 20:04 (CET)