Diskutim:Fitnete Tuda

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Fitnete Tuda. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Titull shembull[Redakto nëpërmjet kodit]

PERSHENDETJE E NDERUARA FITNETE! Me deshir i degjoi kenget e tuaja .Personaliteti i juaj ,tek une ,eshte karakteistik, shum pozitive ne kuptimin ma te mire qe ekziston.Asnjehere nuk jemi pare kuptohet edhe nuk me njef. Une te njof prej kur ke qen e vogel ne FERIZAJ edhe e verteta esshte se ma kurr nuk te kam pre per se gjalli por vetem ne media-TV.Kam deshirqe te mbaj lidhje me juve ,kuptohet nese nuk ka pengesa. Shum te peshendes dhe te deshiroi sukses ne punen ejuaj te palodhshme.SH.ABAZI-SUEDI