Diskutim:Fjalor enciklopedik nga teknologjia e informacionit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Fjalor enciklopedik nga teknologjia e informacionit. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mos do ishte më mirë që titulli të jetë Fjalor enciklopedik nga teknologjia e informacionit e jo Fjalorit....

Si mendon? spoot kuptoj.

P.S. Nenshkruaj diskutimet (dmth vetem kur diskuton) Keshtu nenshkruhet (~~~~)

(Puntori 28 Nëntor 2006 15:22 (UTC))


Tash e pash, po po sigurisht se duhet te jet origjinal por une nuk e kam verejt, (Puntori 28 Nëntor 2006 15:24 (UTC))
Nuk duhet titulli ti ket shkronjat disa me te medha por vetem te paren (ne rast se ka emra te pervetshem atehere edhe emrat) (Puntori 28 Nëntor 2006 15:26 (UTC))

I ndryshova shkronjat për shkak të hiperlidhjeve që ishin te termat Informatika dhe Teknologjia e informacionit, të cilat nuk funksiononin. Por nuk prish punë, tani i ndryshova shkronjat te hiperlidhjet. Besoj se je dakord. (Kapiti)