Përdoruesi:Puntori

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

IslamSymbolAllahComp.PNG Sucrose molecule.svg Sulm mbi vaksinc.jpg Llojani.jpg Pulla Postale SHQ 013.PNG Firma e Gazetes Zëri i Popullit.GIF

Të drejtë administrimi në (Administration access in:):
sq.Wikipedia sq.Wikibooks sq.Wiktionary
NËSE E SHIHNI IDENTIN "PUNTORI" NË NDONJË PUNIM DUHET TË E DINI SE:
Punimin që e keni parë mund të jetë i përpunuar plotësish nga unë.
Punimi në fjalë mund të jetë kopjim që e kam bërë nga ndonjë burim i lejuar.
Punimi mund të jet përkthim nga unë:
Direkt nga anglishtja, maqedonishtja, serbishtja, kroatishtja, boshnjakishtja, gjermanishtja
Indirekt nga gjermanishtja /-|-/ arabishtja /-|-/ turqishtja /-|-/ spanishtja të gjitha përmes anglishtes
Nëse ndonjë nga punimet e mia ose në ndonjë ndërhyrje evidente materiali që kam prezentuar unë është punë e juaja dhe jeni kundër paraqitjes në Wikipedia ose kundër paraqitjes së atij materiali nga ana ime (sepese doni që ndokush tjetër të e paraqesë) atëherë më lajmëroni për këtë parregullsi.
Gjaku nuk bëhet ujë
:- UÇK Kosovë - Thyerja e kufirit shqipëtaro-shqipëtar
:- Ilir Shaqiri Video Këngë Patriotike
Puntori (diskutimetredaktimetbllokimembrojtjegrisjezhvendosje)
IDENTIFIKIMI
:- Identiteti: S.M
:- Vendlindja: Llojan, Kumanovë, Maqedoni
:- Profesioni: Marketing-Menaxher, (funksioni: Koordinues Projektesh Zelltrade A.G.)
:- Studimi: Administrim Biznesi Marketing Menaxher ( See-University - Tetovë)
:- Vend ndodhja: Winterthur, Zvicër
:- Hobi: Kompjuteri, Web-dizajn & Web-programim, Poezia, Futbolli
:- Moto: Be the best as fast as you can. (sq.: Bëhu më i miri sa më shpejtë që mundesh.)
PËRMBAJTJA
:- Gartoon-Evolution.png Posta Elektronike | Gartoon-Advance-directory.png Ndryshimet e fundit ne Wiki Shqip | Gartoon-File-roller.png Artikulli i rasitit | Gnome-mime-image-jpeg.png Fotografitë | Wiktionary.png Fjalori | Gnome-gimp.png Antarët e ri | Gnome-logo-icon-transparent.png Postimet e fshira | Gartoon-Galeon.png Postimet e lëvizura | Wikibooks-logo.png Libra shqip | Portal.png Portal Logo
NDIHMË
:- Identifikohuni gjat diskutimeve:duke perseritur 4 herë: ~ paraqiten: IDENTI, DATA dhe ORA
:- Vetëm 3 here:~ , IDENTI
:- Perdor STAMPA gjat redaktimit te postimeve per lehtesim. JA KETU
Pak shtetet qe kam shkelur nga e gjithë bota e madhe.
Flag of North Macedonia.svg Flag of Kosovo.svg Flag of Albania.svg Flag of Serbia.svg Flag of Croatia.svg Flag of Montenegro.svg Flag of Slovenia.svg Flag of Austria.svg Flag of Switzerland.svg Flag of Germany.svg Flag of the Netherlands.svg Flag of Hungary.svg Flag of France.svg
Kush, çka po punon në Wikipedia Shqip
Lista e shkurtesave:
P
Përpunim Wikidata
r
Ky redaktim mund të jetë dëmtues dhe duhet të rishikohet (more info)
R
Ky redaktim krijoi një faqe të re (shiko gjithashtu listën e faqeve të reja)
v
Ky është një redaktim i vogël
b
Ky redaktim u krye nga një robot
(±123)
Madhësia e faqes ndryshoi me këtë numër bajtësh
Temporarily watched page

30 mars 2023

MODELI U DIZAJNUA NGA PUNTORI
MODELI ËSHTË I LIRUAR PËR PËRDORIM TË PËRGJITHSHËM
Top STAT në sq.Wikipedia

Hymni i Kosovës

Aty ku flet kosovarçe veç NËNA
Aty ku kurrë nuk shndrit dielli e as hëna
Aty ku nuk të ndahet kurrë gazepi
Aty ku zot i vërtet është minoriteti
Aty ku udhëheqin Llapi e Drenica

e disa magarica

Aty ku flamuri i ka 6 zvezdica (yje)
Aty ku dikujt i bën ve dhe kënusi
Vendi me flamur si i 'Miki Mausit'
Aty ku meshkujt mun t'martohen mes veti
Aty falen traktorë për minoritete
Aty ku të vdekurit i thonë rroftë Rugova
Aty është “Shtet Multietnik”: KOSOVA

Autor: Demir Reshiti
AKTIVITETI IM
Gnome-mime-text-x-sh.png Foto Personalisht të punuara
Gnome-mime-text-x-sh.png WIKIPEDIA.SQ
Gnome-mime-text-x-sh.png WIKIBOOKS.SQ
Gnome-mime-text-x-sh.png WIKIQUOTES.SQ
Gnome-mime-text-x-sh.png WIKTIONARY.SQ
Gnome-mime-text-x-sh.png EN.WIKIPEDIA
Gnome-mime-text-x-sh.png DE.WIKIPEDIA
Gnome-mime-text-x-sh.png MK.WIKIPEDIA 1
Gnome-mime-text-x-sh.png MK.WIKIPEDIA 2
Gnome-mime-text-x-sh.png BS.WIKIPEDIA
Emblem-money.svg Ky përdorues është i diplomuar në shkencat ekonomike

Flag map of North Macedonia.svgKy përdorues vjen nga Maqedonia e Veriut.
This user comes from North Macedonia.


Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 16 vjet, 11 muaj dhe 14 ditë.


sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.

mk-4 Овој корисник зборува Македонски на ниво на мајчин јазик.

en-5This user is able to contribute with a professional level of English.
[[Category:]]
de-5 Dieser Benutzer beherrscht die deutsche Sprache wie ein professioneller Schreiber.

AmE This user can speak American English.

sr-4 Овај корисник течно говори српски језик.


bs-4 Ovaj korisnik tečno govori bosanski jezik.
Корисник течно говори босански језик

bg-2 Тоэи потребител има познания на средно ниво по български език.