Biznesi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Historia e Biznesit[redakto | redakto tekstin burimor]

Kontribues në lëmin e Biznesit[redakto | redakto tekstin burimor]

biznesi ka lindur si rezultat i shitjes dhe blerjes ne treg ,ku nuk specifikon se qka duhet t e shitet dhe qka te blehet

Shiko edhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]

Rreth Biznesit[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhjet me internetin[redakto | redakto tekstin burimor]