Jump to content

Përdoruesi:Fallbackintoreality

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Ç'kemi! Unë jam Arbri.
...njohur në internet si INNERLMNT dhe këtu si fallbackintoreality.

Unë jam dizajner grafik dhe montazher, mirëpo e shfrytëzoj kohën e lirë në Wikipedinë shqip, si dhe atë në anglisht. Kryesisht redaktoj në artikuj rreth pop kulturës, mediave dhe animacionit. Poashtu ndihmoj në përshtatjen në shqip të artikujve të përkthyer, korrigjimin e gabimeve teknike, kontrollimin e artikujve, dhe lidhjen e artikujve me homologët në gjuhë të tjera. Nuk keni me m'zanë shpesh t'u i përkthy automatikisht artikujt, prandaj janë të paktën 90% përkthim manual njerëzor :)

Userbox-at[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
de-2 Dieser Benutzer hat fortgeschrittene Deutschkenntnisse.
tr-1 Bu kullanıcı düşük seviyede Türkçe anlıyor.

Artikuj që kam krijuar[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Artikuj që janë rrugës për në cilësi të lartë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Artikuj që janë më cilësorë falë redaktimit tim[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Logot që i kam rikrijuar për Commons[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]