Diskutim:Georges Perec

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Georges Perec. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

REI të lutem bëj ndryshimet përkatëse te artikulli: përdor ÇçËë aty ku duhet dhe ne villim vendos emrat ne shqip dhe ne kllapa emrat ne origjinal, pra psh: Xhorxh Bush (George Bush).

Në këtë mënyrë kursejmë orë të tëra redaktimi të panevojshëm.

Faleminderit

Me respekt Eneid 2006 Mars 2 11:01 (UTC)EneidSi eshte puna me te drejtat autoriale te ketij artikulli? Me duket mua sikur eshte kopjuar nga nje liber i viteve 70 apo 80 kur citimet shenoheshin me <<xyz>>. Ne ato raste ju lutem jepni shpjegim se pse mendoni qe eshte i lejuar kopjimi.

Start a discussion about Georges Perec

Nis një diskutim