Diskutim:Gjakmarrja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Gjakmarrja. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Me duket eshte mire qe te perkufizohet(d.m.th) e fjales pastaj funksioni i saj, pastaj vendi dhe koha se ku eshte futur ne perdorim dhe se fundi efekti i saj sot.

Ma merre mendja se te gjithe shqipefolsit pajtohen me kete. --Shpiuni HZh 2005 Janar 9 06:19 (UTC)