Diskutim:Gjon Serreçi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Gjon Serreçi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
  Ka plot informacione.

GJON SERREÇI (1920 - 1947)[Redakto nëpërmjet kodit]

Pse faqja Gjon Serreci te griset a munde te jepni nje arsye

Gjithashtu mendoj se nuk ka pse te griset, thjesht te mirembahet. --Ikranjani (diskutimet) 3 janar 2021 00:24 (CET)

Heqje e stampes se grisjes[Redakto nëpërmjet kodit]

@Olsi, pershendetje. A do kishe pase kohe t'ia kushtoje rendesise se ketij artikulli dhe ta vleresosh se i duhet hequr stampa e grisjes? Mund ta rregulloj me pas gradualisht qe te jete i lexueshem. Gezuar dhe nje vit te mbare --Ikranjani (diskutimet) 7 janar 2021 21:23 (CET)

Yes check.svg U bë! --Olsi (diskutimet) 15 janar 2021 00:34 (CET)