Diskutim:Gumenica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Gumenica. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Edhe sot e kësaj dite ndjehet nga strukturat shtetërore një dukuri apartejdiste kundrejt kulturës shqiptare - Mund ta shkruani kete, nuk ka problem, por ne qoft se e beni, shkruan me shume ne pjesen "Gjendja sociale", e jo vetem kete informacion. Faleminderit. --Xarioti 5 Prill 2009 20:42 (CEST)