Diskutim:Hafiz Ibrahim Dalliu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Hafiz Ibrahim Dalliu. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pjesen e parë e pastrova nga atributet e paraqitura pa kuptim për një Enciklopedi. Do të ishte mirë që atributet të paraqiten ashtu siq paraqiten zakonisht në këtë projekt, me dëftimin e burimit të të dhënave.--Gjëverxhilli 10 Korrik 2009 23:22 (CEST)