Diskutim:Halili dhe Hajrija (dramë)

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Halili dhe Hajrija (dramë). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

VO NUk e kuptoj perse eshte grisur kaq shpesh ky ze kur qofte edhe nje fjali e vetme do te ishte nje nisje e mire per kete drame te hershme shqiptare!!--P (diskutimet) 21 nëntor 2013 22:23 (CET)Reply[përgjigjuni]

Përshëndetje P, do ta di vërtet për nder nqs ti jep kontributin ne krijim e nje artikulli fillestar te pranueshem. Me fjale mund te themi shume, por pak mund te realizojme. -- Euriditi  21 nëntor 2013 22:36 (CET)Reply[përgjigjuni]

Thashe se kishte rene ai koncepti aristokratik qe me njehere dhe dueht te jete artikull! Me sa duket ende qenka ne fuqi!!!! Une jam me teper qe edhe nje fjali eshte nje informacion FESH Fjalori enciklopedik shqiptar ndonjehere ka shume pak fjali, kurse ne kemi shansin qe dikur ta shtojme... --P (diskutimet) 21 dhjetor 2013 18:22 (CET)Reply[përgjigjuni]