Diskutim:Hashim Thaçi

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Hashim Thaçi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Njerzve që ju mungonjë shprehjet e gjuhës shqipe mos ta provojnë të tregojnë suksesin e njerzve me përallat e romantikëve që fillojnë zakonisht "nga një familje patriotike", "atëdhetarë", etj. por le të punojnë e të mësojnë të shprehen me argumente. Është logjike dhe e vetëkuptueshme që njerzit e aktivizuar në lidhje kundër pushtueve rrjedhin nga "familje bujare e patriotike". Mirë se erdhe Drenicë në botën e realitetit.--Hipi Zhdripi 20 Janar 2008 03:40 (UTC)


Skrimi eshte shume joprofesional, si te ishte nje perralle romantike. Jane te tejtheksuara fjalite jo gjykuese, pra emocionale dhe ne nje forme letrare te ngjajshme si te shkruarit e perrallave. Pervec kesaj jane perdore fjalet shqipa vend e pavend. Kjo e zbeh seriozitetin e shkrimit, e gjithashtu edhe ngre dyshime per profesionalizmin e autorit.

"Ne fermen e Babait"???? si kur ky ka qene djale polaki (rojtare "merashe" pra fushave shteterore). Hahaha.


Çfare profesionalizmi kur autori e shkruan "kualicion"? Gjithfare lope shkruan ketu.

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 2 lidhje të jashtme te artikulli Hashim Thaçi. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 29 dhjetor 2020 09:09 (CET)Reply[përgjigju]

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 2 lidhje të jashtme te artikulli Hashim Thaçi. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 28 shkurt 2021 05:32 (CET)Reply[përgjigju]

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Hashim Thaçi. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 18 tetor 2022 22:38 (CEST)Reply[përgjigju]