Diskutim:Historia e Republikës së Afrikës Qendrore

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Historia e Republikës së Afrikës Qendrore. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Historia e Republikës së Afrikës Qendrore:

Kjo eshte nje faqe diskutimesh per HISTORINE E REPUBLIKES SE AFRIKES QENDRORE.Ketu ju mund te bisedoni vetem per kete teme .Ne diskutime nuk duhet te perdoren fjale apo shprehje te papershtatshme me temen.