Diskutim:Homoseksualiteti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Homoseksualiteti. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: — ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Rikthim i ndryshimeve?[përpunoni burim]

Përse janë rikthyer ndryshimet e mia këtë herë? Nuk kam bërë vandalizëm, vetëm kam shtuar informacione? --Lionink954 (diskutimet) 20 korrik 2015 14:15 (CEST)

Wiki si reference[përpunoni burim]

Ky version ka per shume burime wikipedian si reference. I shkrova Kaiserit qe t'i zevendesoje. Gjithe te mirat! 1l2l3k (diskutimet) 12 shtator 2017 17:29 (CEST)