Diskutim:Illyricum Sacrum

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Illyricum Sacrum. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Përshëndetje, A ka mundësi që këtë artikull që keni bërë ta përkëtheni dhe në anglisht dhe të postohet ne WP? Edhe ne gjuhen Kroate po te kete mundesi ?

Botimi i nje pjese[Redakto nëpërmjet kodit]

Kumtohet rishtazi se eshte botuar nje pjese e pekthimit te Illisë. --PacoRabbane (diskutimet) 9 nëntor 2019 13:57 (CET)