Diskutim:James Blunt

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin James Blunt. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: — ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

pyetje[përpunoni burim]

A din kush nese eshte e vertete se James Blunt i ka dedikuar njeren prej kengeve te tij nje vajze nga Kosova, ne te cilen ishte dashuruar sa ishte atje ne sherbim te KFOR-it? Ne Kosove kam degjuar disa here per kete, nuk e di sa ka te vertete ketu. Tung, Ilir pz 2006 Prill 18 15:10 (UTC)