Diskutim:Justiniana Prima

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Justiniana Prima. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Meqë në faqen e parë të Wikipedia-s pashë se kërkohej një artikull dhe referenca për këtë temë - e shkruajta ashtu siç munda. Nuk i kuptoj mirë të gjitha instrumentet e faqes por në ditët në vijim do ta rishoh dhe rregulloj më mirë.—Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Andi Rep (diskutimiredaktime) 13:45, 26 April 2015‎.