Diskutim:Kalaja e Borshit

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kalaja e Borshit. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


ka nje fotografi ne google aerth a mundet ta kalojme ketu!!!????

Po mund te kalohet, duhesh te e besh download pastaj te e besh upload (ngarkim) ketu ne wikipedia, por duhet te e licensosh, pra te shkruash se ku e ke marr dhe licensen se cfar eshte perndryshe do te griset. Puntori 24 Nëntor 2008 14:20 (CET)


Ne te vertete eshte kalaja e Sopotit eshte quajtur kalaja e borshit vetem per aresye identifikimi ku eshte

Nga ana shkencore dhe historike eshte gabim--Papa-Zhuli 28 Qershor 2009 09:24 (CEST)