Diskutim:Komuna e Sharrit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Komuna e Sharrit. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Komuna për t'u dalluar nga Sharri si term për hapësirë gjeografike.--Hipi Zhdripi 22 Mars 2009 23:07 (CET)

tung[Redakto nëpërmjet kodit]

Kush po e ndryshon emnin e kryetarit te komunes bre mos i rreni njerzit , Halimi sasht kryetar e as Ldk nuk asht ne pushtet