Diskutim:Kontrata e punës

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kontrata e punës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

'== DISKUTIMNE LIDHJEME NJE KONTRATE NE GRUPIN E MBROJTJES SE FEMIJEVE DUHET TE LIDHET NJE KONTRATE MES ANERTAREVE . KESHTUQE NE VENDOSEMTE LIDHNIM NJE KONTRATE PERTE BERE GRUPIN SA METE FORTE.SI FILLIMDISKUTUAM SE C ESHTE KONTRATA E MEPAS E LIDHEM ATE...