Diskutim:Kritika ndaj Muhamedit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kritika ndaj Muhamedit. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Meqe ra fjala ku me asht liri e fjales tek wikipeda shqip. do me lane githe fondametalistet religjose te shkruajne crap rreth fese mazllme apo idotsive te tjera religjoze

Logjika dhe vetë feja në njëfar mënyre, thotë se nuk është interesant personi që shkrun, por ajo që shkrun d.m.th a është logjikë e moralshme ajo që shkruan. E vetmja logjik e moralëshme është balancimi i feve, ky ballancimi i plotë i tyre arrihet sipas shkencës ekzakte e cila është gjë ideale. Lomshë he burr, ti po thu fundamentalista unë po të pyes çka d.m.th ortodoks? Secili drejtim i fesë i ka fundamentalistat=ortodokst e vetë.

Me rëndësi janë librat e shenjtë, tjerat krejt janë përralla e trillime sepse nuk ja pranojin njoni tjetrit. Se dijin shka kanë hongër dje e po dojin mi gjetë shka kanë bo para 2000 vjetëve. Munesh mi gjetë disa ekstremume, kurgjo ma teper. Deri sa nuk e pranojin të gjithë ka me pasë hije e dritë. E kur ta pranojin të gjithë, atëherë mo nuk është interesante, njerzë hesapi. --Kurreshtja 1 Shkurt 2010 22:04 (CET)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Kritika ndaj Muhamedit. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Gjithashtu aty mund të gjeni informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 24 shtator 2019 00:18 (CEST)