Jump to content

Diskutim:Kush e solli Doruntinën (film)

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kush e solli Doruntinën (film). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

vepra luli i vocerr nga shkrimtari i njhur migjeni eshte shkr6euar qysh ne kohen e vjeter para ere

ME HANI MUTIN TE GJITH KUSH E SHEH Tekst i trashë'

--79.106.7.20 23 tetor 2011 16:51 (CEST)[përgjigjuni]