Diskutim:LaTeX

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin LaTeX. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Informacion jo i sakte[Redakto nëpërmjet kodit]

latex eshte gjuhe per pershkrimin e formulave nuk eshte program, kushdo qe e ka shkruar kete artikull nuk eshte i sakte – Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga 80.80.165.162 (diskutimiredaktime) 21 Korrik 2008 11:18 (CEST).

Artikulli u korigjua. Çdo lloj ndihme eshte e mireseardhur ne WikipediaShqip, si kjo edhe redaktimi i artikujve, etj. --  eagleal  21 Korrik 2008 16:41 (CEST)

Ndryshime te lidhjet e jashtme[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Tani sa ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli LaTeX. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 10 shtator 2019 01:59 (CEST)[]