Diskutim:Lindja e Largët

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Lindja e Largët. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Përmbajtja[Redakto nëpërmjet kodit]

Artikulli përmend tri herë faktin se Lindja e Largët përfshin Azinë Lindore, por nuk e përmirësova pasi m'erdhi keq ta ndërroja tërë përmbajtjen.
--Dielli 26 Mars 2008 18:29 (UTC)

Për (qëllim) të mirë, të mos vije keq. Urdhëro e përmiso , kjo punë është dorë më dorë, tulla-tulla bohet shpia.--Hipi Zhdripi 26 Mars 2008 22:38 (UTC)

Dan,
Është e qartë, faleminderit për konfirmimin. Hezitova pasi e kam vërejtur se disa shfrytëzues nuk ndjehen mirë kur përmirësojmë pa mëshirë. :-)
--Dielli 27 Mars 2008 12:41 (UTC)