Diskutim:Majmuni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Majmuni. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ky artikull është shkruar gabim. Duhet të fshihet.– Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Dr.Gjarpri (diskutimiredaktime).

Dr.Gjarpri, po e vërtetë që ka gabime, por lehtë është ta fshijmë/grisim. Është mirë që secili që ka njohuri të fushës të përmirësoj nga pak (një ndër to edhe redaktimi yt i fundit që i ka dhënë një hyrje më të saktë), sepse është artikull i domosdoshëm.--Liridon (diskutimet) 12 dhjetor 2015 23:57 (CET)
Liridon, Po e di por mund ta shkruajmë edhe një herë nga e para për shkak se nuk ka përfitime nga ky artikull, sepse shumica e fjalëve janë ne gjuhë te huaj.--Dr.Gjarpri 31 janar 2016 12:45 (CET)
@Dr.Gjarpri, pajtohem me ju, aktualisht unë nuk kam kohë për të qenë aktiv, prandaj nëse ke dëshirë lirisht fshije përmbajtjen aktuale dhe fillo me përmbajtje të re. --Liridon (diskutimet) 31 janar 2016 19:03 (CET)