Diskutim:Motörhead

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Motörhead. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Ke bo shume mire plako qe ka hap nje gje te till per Motorhead, per mua jane grupi me i mire i te gjitha kohrave

ke drejt daj, ke drejt, shum mire qe e kompletove kapitullin "Snaggletooth", un s'pata kohe.. --Lem31 18 Prill 2007 11:47 (UTC)

Votime për artikuj perfekte[Redakto nëpërmjet kodit]

u zhvendos tek Wikipedia:Artikuj të përkryer/Kandidatura/Motörhead

Ky artikull u be perfekt, por vetem se ka ate yllin siper. Une vete nuk jame i kenaqur ne 100%, sepse nuk ehste nje "fitore" e vertete. Ne fakt, do kisha pas qef qe mos te kishte asnje KUNDER. Atehere, edhe sepse eshte tashme AP, une do te vashdoje me e rregulluar gramatikisht. Falemnderit Eagleal-it edhe Dan-it per ndryshimet qe bene sote, edhe dote kisha shum kenaqesi se keto dy perdorues, por edhe te tjere, te vashdojshin ta "ndihmojshin" kete faqe. Thanx. --Lem31 1 Korrik 2007 16:37 (UTC)

Rregullim & lektorim[Redakto nëpërmjet kodit]

Edhe pse Ulisi e paska bërë punën kryesore, unë po vazhdoj me lektorim dhe rregullim shtesë. Jam duke i bërë disa ndryshime të vogla, si shtimi i dy apostrofëve anash albumeve (Albumi), etj. Lem31, pasi që ti e ke filluar këtë artikull, nëse të pengojnë këto ndryshime që po i bëj, tregom, dhe unë do t'i kthej prapa. Tung. --Λeternus 9 Korrik 2007 10:10 (UTC)

E rregullova artikullin. --Λeternus 9 Korrik 2007 11:03 (UTC)

Ulis dhe Aeternus, ndryshimet e juaja nuk me kane pengua hiç fare edhe ju falenderoj per ndihmen qe me dhate per kete artikull. --Lem31 10 Korrik 2007 10:55 (UTC)