Jump to content

Diskutim:Muharrem Qena

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Muharrem Qena. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Historiku nga en:Muharrem Qena

(cur) (last)  08:28, Oct 17, 2004 84.118.49.252
(cur) (last) 08:27, Oct 17, 2004 84.118.49.252
(cur) (last) 12:26, Oct 16, 2004 84.118.49.252
(cur) (last) 12:25, Oct 16, 2004 84.118.49.252
(cur) (last) 12:23, Oct 16, 2004 84.118.49.252