Diskutim:Ndoc Papleka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Ndoc Papleka. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ndoc Papleka-jn e pershendes përzemersisht!

E di se i perket zones se Nikaj-Merturit me origjinë dhe ju kisha lutur nese eshte e mundur te na jep ndonjë njohtim rreth gazetes "Nikaj-Merturi" nese kan një faqe te internetit ose adresë do te kisha bashkëpunuar me ju,

Pershendetje te perzemerta

Pal Sokoli-Paplekaj-Gjakovë palsokoli@hotmail.com www.guri.cabanova.de