Diskutim:Njësia administrative Shënepremte

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Njësia administrative Shënepremte. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Nuk ka asnje Shenepremte ketu. Sportishqiptar 8 nëntor 2011 19:40 (CET)[reply]

Komuna Shënepremte është komuna Lenie. -- Tfts · (Diskutim) 8 nëntor 2011 22:03 (CET)[reply]
Ahere a ia vlen ta zhvendosim te Lenie? Nese Lenie eshte emri zyrtar, atehere duhet zhvendosur, dhe Shenepremte mund te lihet diku ne artikull si emer historik. Sportishqiptar 8 nëntor 2011 22:11 (CET)[reply]