Diskutim:Ohri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Ohri. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Diskutim:Ohri/Arkiva 000

Тungjatjeta! I am an editor from the macedonian Wikipedia and would like to let you know that you can use our text (if any one of you understands macedonian) and our illustrations on Ohrid if you want to. Just click on Македонски on the language bar to the left and you will see our page. All best!--202.180.83.6 2006 Shkurt 20 04:06 (UTC)

Tung! I am Hipi and I dont know so gut english. At first thanks about the help and coorperation, is wer nice frm you, but I am waitin sambody from Ohri to do that. What we can do is to take that wonderfool picture. I love Ohri and Struga.--Hipi Zhdripi 2006 Shkurt 20 05:04 (UTC)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Ohri. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 8 janar 2020 15:27 (CET)