Diskutim:Opterusha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Opterusha. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

tung pershendetje kam ca materiale te shenoj per fshatin tim te lindjes me te cilin mburremi ne te gjith qe jetojm ne opterushe esht e vertet se fshati emrin e ka mar ne kohet e hershme ne baz te te vjeturve thuhet se pjesa ku qendron mbi fshat ku i thuhet ne rrafsha paska pantazh e hardhis se rrushit dhe me tutje thuhet se fshataret e fshatit opterush paskan qen po aq shum bamiersa po edhe te ndershem u kishin dhan rrush kalimtarve te rastit dhe ne baz te kesaj edhe fshati e ka marr emrin epterrush tung bekimi