Diskutim:Parku Kombëtar i Llogarasë

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Parku Kombëtar i Llogarasë. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

18 mars 2013 22:43 (CET)== Parku kombetar i llogoras eshte nje park sh i bukur dhe shume i vecant sidomos ne stinen e dimerit pasi atje cdo gje ka veshur nje fustan te bardhe. Ajri i paster i llogoras si dhe une i kulluar si kristal te bejn per vete .Ndihem shume krenare qe ne llogora ndodhet nje pish aq e bukur sa eshte pisha flamur pasi ajo ka mira vite atje pothajse me shume se sa ka shpallja e pavarsis se shqiperis, ajo gjithashtu eshte edhe si nje simbol i shqiperis pasi ka formen e flamurit. Shume turist vine ndonjeher vetem per te pare ate dhe shume bejn fotografi.Ajo do te mbetet gjithmon simbol i kombit.

logo e WW Ky artikull është pjesë e Wiki Weekend 2016 në Tiranë, e cila ka për qëllim të mbledhë Wikipedianët shqipfolës në të njejtin vend dhe të gjithë bashkë nëpërmjet diskutimeve, prezantimeve dhe puntorive të ndihmojmë në krijimin dhe mirëmbajtjen e përmbajtjes në Wikipedia-s. Nëse doni të jeni pjesë në këtë projekt, mund të redaktoni këtë artikull, ose të lexoni diçka më shumë në faqen e projektit, ku ndër të tjera, mund të bashkoheni me ekipin e projektit dhe/ose për të dhënë kontributin tuaj në faqen e diskutimeve.

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Parku Kombëtar i Llogarasë. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Gjithashtu aty mund të gjeni informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 24 shtator 2019 07:42 (CEST)Reply[përgjigju]