Diskutim:Pjetër Bogdani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Pjetër Bogdani. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Katastrofe per te gjithe keto burra shqiptare , te merren me figura te trilluara , gjoja shqiptare. Pjeter BOGDANI BOG - zot, DANI - ditet. Qe ska lidhje me ndonje emer shqiptare....– Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga 77.28.113.49 (diskutimiredaktime).

Prejardhja[Redakto nëpërmjet kodit]

Pretendimet e Elsie-t se ka lindur në afërsi të Prizrenit nuk janë të bazuara askund. Ndryshe janë pretendimet e Akademisë së Shkencave të Shqipërisë që e ka të provuar me dokumente historike që bëhet fjalë për Gurin e Hasit në afërsi të Kukësit. – Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga Squatrazustradin (diskutimiredaktime).

@Squatrazustradin, Marlekaj (por edhe Rugova) e permendin Prizrenin sepse ishte qender administrative e shtetit te cilit i perkisnim si dhe fetarisht per Bogdanin do kete qene seli fetare. Kukesi kushedi ç'ka qene dhe a ka pase ndonje peshe ahere. --Ikranjani (diskutimet) 22 janar 2021 00:02 (CET)