Diskutim:Plutarch

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Plutarch. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Ky artikull u shkrua nga studentë të Katedrës së Gjuhës Italiane të Universitetit të Prishtinës, në kuadër të bashkëpunimit me

Grupin e Wikimedianëve të Gjuhës Shqipe. Redaktori është fillestar prandaj ndihmoje nëse mundesh.

Start a discussion about Plutarch

Nis një diskutim