Diskutim:Poliklinika

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Poliklinika. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Zhvendosja[Redakto nëpërmjet kodit]

Ky artikull nuk po flet për poliklinikën si subjekt por për skandalet që kanë të bëjnë me të në Kosovë. Prandaj e propozova për zhvendosje. --Λeternus 15 Nëntor 2008 11:16 (CET)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Poliklinika. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Gjithashtu aty mund të gjeni informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:

te http://www.mshgov-ks.org/veprimtaria_private/ipsh/IPSH_E_LICENCUARA_22_4_2008.xls
te http://www.mshgov-ks.org/inspektoriati_shendetesor/Raportet_e_Inspektoratit_Shendetesor_tetor_2008/RAPORT%20INSPEKTIMI%20I%20IPSH%20%27P%27%20-%20F.doc
te http://www.mshgov-ks.org/inspektoriati_shendetesor/Raportet_e_Inspektoratit_Shendetesor_tetor_2008/RAPORT%20INSPEKTIMI%20NE%20IPSH%20%27%20MR%27%20-%20SH.doc


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 24 shtator 2019 08:28 (CEST)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Poliklinika. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:

te lidhja http://www.mshgov-ks.org/veprimtaria_private/ipsh/IPSH_E_LICENCUARA_22_4_2008.xls.
te lidhja http://www.mshgov-ks.org/inspektoriati_shendetesor/Raportet_e_Inspektoratit_Shendetesor_tetor_2008/RAPORT%20INSPEKTIMI%20I%20IPSH%20%27P%27%20-%20F.doc.
te lidhja http://www.mshgov-ks.org/inspektoriati_shendetesor/Raportet_e_Inspektoratit_Shendetesor_tetor_2008/RAPORT%20INSPEKTIMI%20NE%20IPSH%20%27%20MR%27%20-%20SH.doc.


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 15 maj 2020 10:47 (CEST)