Diskutim:Revolucioni francez

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Revolucioni francez. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Korigjim dhe zhberja e ndryshimeve[Redakto nëpërmjet kodit]

A ka mundesi t'i zhbeni vandalizmat ne kete artikull? Une kam kohe qe nuk jam aktiv ne Wiki!!! --Lagoon (diskutimet) 20 dhjetor 2012 21:09 (CET)

po monarkia anglese?[Redakto nëpërmjet kodit]

edhe 100

- 91.132.174.68[Redakto nëpërmjet kodit]

monarkia perdoret ne france dhe do te thote mbreteri.