Diskutim:Roza Anagnosti

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Roza Anagnosti. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

familja ime dhe shtepia ime[Redakto nëpërmjet kodit]

Unë kam një shtëpi të vogël në të cilën qëndroj aty.Ajo është dy dhomëshe por përvec kësaj kam edhe një familje e përberë prej 6 anëtaresh në atë shtëpi jam ikënaqur aq sa mundem.
BOTOI:ERSAN AMETI nga klasa e VII-4/9 në shkollën fillore,,26 KORRIKU,,