Diskutim:Rrjeti i Zonës Personale

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Rrjeti i Zonës Personale. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mendoj se duhet zhvendosur teknje fjale adekuate shqipe. Edhe nese nuk e gjene nje fjale precize nuk eshte problem. Perkthe bukfalishte, do te vije dikush qe ka me gjete. Mo sot do ta gjeje neser.

perdoruesi Hipi Zhdripi

Per termat teknike mendoj se nuk eshte e nevojshme nje perkthim ne shqip.Sidomos per termat e reja qe dalin pothuajse perdite do ishte gati e pamundur ti perktheje. Per me teper i humbet dhe kuptimi.nervi_modest 2005 Mars 26 12:21 (UTC)